AirPack – це інноваційне та ефективне пакувальне рішення. Підвищення продуктивності за рахунок скорочення витрат на робочу силу, матеріали, зберігання, доставку і збиток / повернення. Продукти AirPack покращують ваш прибуток …

Повітряна упаковка AirPack для захисту пляшок вина

Повітряна захисна упаковка AirPack для скляних банок

Повітряна упаковка AirPack для дитячого харчування

Повітряна упаковка AirPack для Macbook

Повітряна упаковка AirPack для Ipad

Повітряна упаковка AirPack для Iphone

Повітряна упаковка AirPack для парфумерії

Повітряна упаковка AirPack для пляшок

Повітряна упаковка AirPack для картриджів

Повітряна упаковка AirPack для ламп LED

Повітряна упаковка AirPack для ваз

Повітряна упаковка AirPack в рулоні

Надувна багаторазова захисна упаковка AirPack від компанії Viskom. Швидке, дешеве, просте і сучасне рішення для різних видів продукції. Ці унікальні пакети – надувні пакувальні кишені складаються з 2% фольги і 98% повітря, що гарантує збереження упакованих продуктів! Вони ідеальні як: упаковка для електронної комерції: парфумерія, упаковка для вина (алкоголь), електронна упаковка: планшети, ноутбуки, монітори, цифрові фотоапарати, фотоапарати, портативні аудіо, упаковка в телекомунікаціях: телефони, голосові пристрої, пакувальна промисловість auto ID: термінали , колектори, сканери, зчитувачі коду і т. д. У нас також є надувні бульбашкові мати і надувні подушки AirWave.

ПРОСТОТА І ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ

Швидко та легко у використанні – досить вставити продукт, наповнити пакет стисненим повітрям з компресора або навіть ручного насоса, і продукт готовий до відправки! Завдяки використанню більшої або меншої кількості повітря, можна розмістити в сумці продукти різних розмірів. Продукт захищений з усіх боків достатньою кількістю високоякісних повітряних камер, що гарантує безпеку при транспортуванні. Крім того, сумки займають мало місця, що робить їх зручними для зберігання. Вони ідеально підходять як для невеликої кількості відвантажених товарів, так і для масового виробництва.

НАДЗВИЧАЙНА МІЦНІСТЬ

Пакувальні кишені AirPack складаються з високоякісних повітряних камер, які з’єднані один з одним за допомогою серії запатентованих односторонніх клапанів. Це означає, що якщо одна з повітряних камер пробита, інші ще надуті. Пакувальні пакети на 100% підлягають вторинній переробці.

  • ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ AIRPACK?
  • 20% - 40% зниження вартості упаковки для чутливих продуктів за рахунок зменшення розміру упаковки та необхідності використання інших наповнювачів;
  • зниження витрат на зберігання до 90%;
  • зниження транспортних витрат
  • зменшення шкоди та бою;
  • відмінні ударопоглинаючі властивості;
  • ніяких додаткових вкладень в пристрій.

У нас є стандартні розміри пакетів AirPack, серед іншого для наступних продуктів: вина, планшети, мобільні телефони, ноутбуки, фармацевтичні препарати, електро товари та інші. Існує також можливість розробки цього типу рішення для окремих продуктів разом з проведенням випробувань на падіння. Надувні пакувальні пакети AirPack з повітряними подушками гарантують безпеку при транспортуванні, зводячи до мінімуму необхідність додаткової безпеки у вигляді пухирчастої обгортки, повітряних подушок, пінопластових або спінених фітингів або навіть картонної упаковки! Їх естетичний зовнішній вигляд напевно сподобається вашим покупцям!

Лінія продуктів AirPack – це інноваційне та ефективне рішення для надувної упаковки. Ця унікальна конструкція забезпечує надійне роздування ряду прилеглих трубок для амортизації і захисту продуктів під час транспортування. Повітряні трубки з’єднані через ряд запатентованих односторонніх клапанів – якщо одна повітряна камера пробита, інші залишаються роздутими.

В електронній промисловості: ноутбуки, телефони, планшети, монітори, цифрові камери, дзеркальні фотокамери. У харчовій промисловості: вина, спиртні напої (в основному для упаковки типу скляних пляшок). З інших галузей виключно тендітні продукти високої цінності.

Це залежить від розміру упаковки, що використовується для конкретного продукту. Ціни також залежать від кількості замовленої упаковки.

Пакети успішно проходять дроп-тести (drop-тести).

Звичайно, ви повинні звернути увагу на вид транспорту – в разі відправки продуктів, упакованих в AirPack повітряним транспортом, упаковка не буде працювати. Це стосується протипоказань через значні перепади тиску повітря.

Так, AirPack можна використовувати повторно. AirPack утримує повітря в своїх камерах, тому його можна використовувати кілька разів, і тому він не класифікується як одноразовий пластик.

Так, AirPack може бути перероблений.

Упаковка AirPack була розроблена для забезпечення її екологічності. • Перед використанням AirPack поставляється і зберігається в горизонтальному положенні, це означає, що він займає менше місця і вимагає менше вантажівок для перевезення і менше палива. Це в свою чергу знижує викиди CO2. • AirPack допомагає усунути пошкодження при транспортуванні і, отже, знижує повернення. Таким чином, оскільки товари доставляються в єдиному вигляді, AirPack допомагає знизити витрату палива і викиди, що виникають в результаті зворотного логістики. • При використанні AirPack також на 98% складається з повітря і лише на 2% плівки, тому він неймовірно легкий – ще один бонус , коли мова йде про мінімізацію впливу транспорту. • AirPack можна використовувати більш ніж один раз, оскільки він затримує повітря. Це означає, що його можна використовувати протягом 6 – 9 місяців, перш ніж він спаде. • Після закінчення терміну служби AirPack його можна утилізувати

Ми відправляємо AirPack плоский, без надування. Потім клієнт роздуває його в момент використання. В результаті великі обсяги нашого продукту займають дуже мало місця. Піддон AirPack еквівалентний великій кількості конкурентоспроможних варіантів упаковки. Це означає, що AirPack знижує ваші витрати на перевезення і використовує частину вашого місця в інвентарі.

Пневматичне пристосування для накачування, є джерелом стисненого повітря, який надуває AirPackl, як правило, за 1-3 секунди. Деякі клієнти використовують портативний компресор, а інші використовують стиснене повітря.

Коли ми говоримо, що AirPack – це те ж саме, що оточувати ваш продукт в костюмі з повітряної бронею, ми маємо на увазі це. AirPack повністю захищає такі делікатні і тендітні предмети, як скло, електроніка, пластикові контейнери і предмети з вмістом під тиском. І це відбувається в найсуворіших умовах.

Витрати на AirPack безпосередньо конкурують з найбільш поширеними пакувальними середовищами.

І те і інше. AirPack пропонує широкий спектр стандартних рішень для таких продуктів, як картриджі з тонером, пляшки і електроніка. Де б у нас не було готового рішення, ми швидко і з мінімальними витратами розробимо спеціально розроблений продукт, який відповідає вашим потребам. Мінімальні кількості для нестандартних продуктів можуть бути як 2500-5000 штук. Мінімум стандартних предметів може становити від 150 до 300 штук.

Ніяких вкладень не потрібно. Все, що вам потрібно, це повітряний компресор в якості інструменту для наддуву, який практично не вимагає витрат при переході на технологію AirPack. Крім того, ми створимо безкоштовний, персоналізований зразок для кожного з наших клієнтів, включаючи тестування на падіння з вашим продуктом. Які основні переваги AirPack в порівнянні з іншими пакувальними рішеннями? Одне з основних переваг в порівнянні з іншими пакувальними рішеннями полягає у вражаючому зниженні вартості за одиницю, особливо при обробці великих партій продукції. На додаток до цього технологія AirPack відповідає стандартам, які роблять її екологічно чистою, так як AirPack складається в основному з повітря.

Наші ціни дуже конкурентноздатні в порівнянні з цими альтернативами, але реальна економія коштів досягається за рахунок зниження ваших збитків і прибутку, а також зниження витрат на зберігання і доставку. Використання AirPack може знизити вимоги до складських площах до 90%

AirPack виготовлені з матеріалів найвищої якості та виготовлені з використанням найсучасніших технологій. В результаті ми вважаємо, що AirPack мають чудову якість в порівнянні з нашими конкурентами і пропонують підвищену надежность. Наші AirPack виробляються з використанням просунутого процесу екструзії в порівнянні з нашими конкурентами, чий процес робить їх сумки схильними дефектів і проблем з качеством. Порівняйте наші продукти пліч -о-пліч, і ви відразу зможете побачити і відчути різницю в якості.

Навіть якщо одна або кілька повітряних камер проколюються, сусідні камери залишаються роздутими, а ваші товари залишаються захищеними.

Так, якщо вам потрібно зразок, зателефонуйте нам або замовте його по електронній пошті info@floeter.com.ua

Так, ми відправляємо AirPack по всьому світу.

Наша компанія пропонує широкий асортимент подушок безпеки, надувних захисних упаковок, призначених для захисту всіх видів тендітних продуктів і пристроїв. Такі захисні рішення мають незалежні повітряні камери, які охоплюють всю поверхню виробів. Їх можна надувати, просто використовуючи дешевий побутовий повітряний компресор. Коли ви розбираєте повітряний пістолет компресора, кожна повітряна камера герметично закривається внутрішнім тиском повітря в кожній камері. Кожна камера індивідуально закрита: якщо під час будь-якого транспортного удару одна або кілька повітряних камер здуваються, всі інші в будь-якому випадку захистять продукт всередині. Подушки безпеки доступні в багатьох різних формах і розмірах (сумки, листи, рулони), щоб задовольнити всі запити наших клієнтів. Крім того, наша компанія також пропонує індивідуальні дизайнерські послуги: ми можемо виготовити для вас прототип надувного захисної упаковки, яка задовольнить всі ваші потребиі. Еслі ви хочете вирішити проблеми з ушкодженнями при транспортуванні ваших цінних продуктів, вам просто потрібно зв’язатися з нами. Ми будемо раді показати вам, що одне рішення може повністю вас задовольнити.

Використовуючи наші подушки безпеки, ваша якість завжди буде на найвищому рівня!

Зателефонуйте нам, напишіть нам або постукайте в наші двері
Ми будемо раді зустрітися з вами і допомогти вашому бізнесу
  • Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00

Зателефонуйте нам

+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52

Наша адреса

02230, Україна, Київ
ул. Радосинськая, 2

Відправте нам повідомлення

viskom.com.ua@gmail.com

Захистіть і уникніть пошкодження вашої продукції.