Пристрій AirBoy Nano для виготовлення пакувальних повітряних подушок (пухирчастої плівки) для заповнення порожнеч та збереження цілісності товару.

Пристрій AirBoy Nano виробляє пакувальні захисні повітряні подушки і мати AirWave (дешевший аналог повітряно-пухирчастої плівки) має такі характеристики:

 • Модель початкового рівня
 • Продуктивність 4 м / хв
 • 4 види плівки
 • Товщина плівки 20-26 мікрон
 • Виробництво вузьких і широких матів

Ваші продукти повністю захищені з повітряними подушками або матами AirWave!

Всім відома ситуація, коли необхідно заповнити пустоти в коробці з посилкою, щоб вміст не перекочувався всередині. Іноді – це питання дуже важливе, адже упаковка повинна захищати, а не сприяти ушкодженню того, що знаходиться в ній, і тоді без надійного заповнення не обійтися.

Раніше для ефективного заповнення пустот всередині коробів або пакувальних ємностей використовували папір, пінопласт, поролон і інші матеріали, які могли істотно збільшити вагу коробки. А при відправці поштовими службами це дуже сильно відбивалося на ціні. Але замість того, щоб використовувати непотрібні згодом наповнювачі, набагато простіше змусити повітря виконувати все ту ж буферну функцію. І для цього знадобиться спеціальне обладнання, яке здатне створити повітряний наповнювач для упаковки.

Пристрій AirBoy Nano для виготовлення повітряної упаковки наповнювача - ваш вибір!

Наша недорога модель початкового рівня тепер доступна в новій версії – AirBoy Nano. За допомогою сучасного пристрою AirBoy®-nano тепер Ви також можете виготовляти повітряну упаковку-наповнювач та використовувати широкі повітряні мати і вузькі повітряні подушки. Таким чином, у вас є повна гнучкість навіть при низькій пропускній спроможності і найкращий транспортний захист з повітряною оболочкою AirWave® – виготовлена в Німеччині.

Наша компанія пропонує вам оптимальне рішення для того, щоб створювати повітряні наповнювачі для упаковки – обладнання AirBoy Nano. Цей невеликий прилад пристосований для наповнення як великих матів, так і компактних подушечок. Для виробництва такого заповнення потрібно тільки плівка щільністю 20 мкм, причому її витрата при використанні в AirBoy Nano дуже економічний, а відходи мінімальні! Все, що знадобиться – це регулярно замінювати витрачені рулони плівки, адже інші матеріали для роботи з обладнанням просто не знадобляться! Дізнатися скільки коштує пристрій AirBoy Nano для виготовлення повітряних пухирчастих бульбашкових подушок та матів і купити для дбайливого, якісного пакування вашої продукції Ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами.

Пакувальні захисні матеріали та обладнання, повітряно-бульбашкова плівка, повітряні подушки для пакування Floeter AirWave

Легко створюйте пакувальний матеріал (подушки безпеки) з машиною Airboy Nano 

Завдяки сучасному AirBoy®-nano тепер Ви також можете використовувати широкі повітряні мати і вузькі повітряні подушки. Таким чином, у вас є повна гнучкість навіть при низькій пропускній спроможності і найкраща транспортна захист з повітряною оболонкою AirWave®. Мініатюрна машина на повітряній подушці AirWave, завдяки своїм розмірам і низькою ціною, також ідеально підходить для невеликих споживачів! Виробництво оббивки на місці економить ваш час, зберігання і транспортні витрати. Крім того, товар завжди захищений від ударів або ушкоджень при транспортуванні!

Ця високоякісна машина створює повітряні подушки і мати, призначені для захисту ваших продуктів. AirBoy Nano 3 – ідеальний продукт для невеликих операцій, які вимагають використання місця. Таким чином практично безшумна машина проста у використанні і практично не вимагає технічного обслуговування.

З цією новою машиною Airboy Nano у вас є одна з найбільш компактних систем повітряної подушки в будинку. Він маленький, легкий і мобільний, і тому ідеально підходить для невеликих варіантів розміщення. С машиною для надувних подушок Nano 3 ви можете використовувати 2 типу плівки. Наприклад ви можете зробити маленькі мішечки для наповнення ваших коробок, а також можете зробити мішки з повітряними килимками. Ви упаковуєте свої продукти професійно з повітряними килимками. Коли пакети заповнені, вони складаються з 98% повітря і 2% фольги.  Крім того, обсяг повітря може бути змінений. 

Пакувальні захисні матеріали та обладнання, повітряно-бульбашкова плівка, повітряні подушки для пакування Floeter AirWave від компанії Віском

Основні переваги цього пакувального обладнання:

 • Компактний розмір: розмістити AirBoy Nano можна навіть в умовах дуже обмеженого простору.
 • Легка інтеграція в виробництво: підключити обладнання до виробничих ліній дуже просто.
 • Простота експлуатації: використати обладнання та міняти витратні матеріали в ньому легко.
 • Енергозберігаючі технології: витрата електроенергії при використанні AirBoy Nano зведений до мінімуму.
 • Висока продуктивність: пристрій обробляє до 4 метрів плівки в хвилину.

Відео

Ефективна і гнучка упаковка за допомогою машини для повітряної амортизації AirWave

Неперевершена швидкість роботи і простота використання:
 • До 4 метрів в хвилину становить швидкість наддуву повітряних подушок - найоптимальніша швидкість для споживання захисної упаковки компаніями з високим навантаженням.
 • Реактивний старт - це технологія, при якій машина надуває подушки з максимальною потужністю відразу після включення.
 • Легкість у використанні: підключення обладнання в мережу, заправка плівки і моментальний старт роботи.
 • Розумні технології бічного запаювання.
 • Знижений рівень шуму при роботі обладнання, не більше 60 Дб
 • Унікальна технологія запаювання пакету і найвища якість матеріалів дозволяють використовувати повітряну подушки багаторазово.
 • Вага - 3.7 кг
 • Тип фольги: Тип 9.8.3 / Тип 9.7.1
 • Універсальне живлення 115-230 вольт
 • Сертифікований

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00