fbpx

ПП «Віском» — Захист вантажу і промислова упаковка - наша пристрасть

ПП «Віском» працює на ринку пакувальних матеріалів України більше 10 років. За роки роботи ми змогли добитися високої якості пропонованих послуг і заробити відмінну репутацію. Колектив компанії – група професіоналів, яким під силу вирішити навіть найскладніші технічні завдання.

Ми пропонуємо тільки кращу тару та пакувальні матеріла

Будь то велика кількість продуктів стандартної серії або спеціальних рішень для індивідуальних завдань Віском є постачальником повітряних захисних подушок, матів і мішків, протиковзких матів і паперу, захисних накладок та інших продуктів в області кріплення вантажу і промислової упаковки. Ми пропонуємо недорогі рішення і ми надійні і швидкі! На забезпечення безпеки вантажу поширюються дедалі суворіші правила і заходи контролю. Все більшого значення набуває якість захисної продукціі. С Віском у вас є надійний партнер для всіх ваших потреб щодо забезпечення безпеки та промислової упаковки. На додаток до низьких цін ми зробили своєю місією пропонувати чудовий сервіс, орієнтований на клієнта. Вам потрібен, наприклад, строковий і відносно короткий термін доставки мішків для кріплення вантажу? Ми знаємо, що це вимагає гнучкості для всебічного обслуговування клієнтів. Таким чином, для задоволення термінових замовлень у нас немає обмежень за часом роботи. Ми завжди тут для вас! Асортимент нашої продукції в області забезпечення безпеки і упаковки буде постійно розширюватися. Наші основні продукти виробляються на європейських заводах. Для кожного продукту від мішка Dunnage до килимка проти ковзання ви знайдете всю важливу інформацію на цьому сайті. Якщо у вас виникнуть труднощі з пошуком продукту, який ви шукаєте, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас особисто або використовуйте нашу контактну форму!

Довіра партнерів

Ми можемо надати вам високоякісну продукцію в області захисної упаковки, кріплення вантажу та промислової упаковки. Віском – ваш партнер по кріпленню, стяжки, повітряної упаковці і подушкам безпеки, протиковзким коврикам, захисним матеріалами для крайок і багатьом іншим продуктам в області кріплення вантажу, промислової упаковки і безпеки під час транспортування. Ми доставляємо за розумною ціною, надійно і швидко! Звертаємо вашу увагу, що наша пропозиція орієнтоване на комерційних кліентов. Забезпечення безпеки навантаження стає предметом все більшого і більшого контролю і строгих правил. Якість обладнання для кріплення вантажу, такого як подушки безпеки, захисні мішки або протиковзкі мати грає все більш важливу роль. З Віском ви оберете сильного партнера! Ми даємо компетентні поради щодо правильного вибору продуктів для забезпечення безпеки вантажів. Будь то обв’язування або фіксація вантажу – наші продукти повністю безпечні і виготовлені відповідно до чинних правил. Коли справа доходить до закріплення вантажу на вантажівках, контейнерах або судах, ви можете повністю покластися на нас. Незважаючи на високу якість, для нас важливо мати можливість пропонувати продукти по абсолютно переконливим цінами. Таким чином, ви отримаєте продукти для забезпечення безпеки, обв’язки, упаковки та транспортування з особливо справедливими цінами. На додаток до низьких цін, ми зробили своїм пріоритетом першокласний сервіс, орієнтований на кліента. Замовляйте якісні дамнажні мішки безпосередньо у виробника за розумною ціною, наприклад поліпропіленові тканні мішки або подушки безпеки з крафт-бумаги. Віском є ​​професійним експертом, коли справа доходить до повітряних матів і контейнерних подушок безпеки. 

Чому нас вибирають професіонали

Після багатьох років успішної роботи в якості офіційних представників зарубіжних компаній в Україні нам вдалося зміцнити свої позиції в цій області. Тепер ми можемо запропонувати мішки з поліпропіленової тканини і мішки з паперу німецького виробництва. Таким чином, ми можемо запропонувати нашим дилерам і нашим кінцевим клієнтам кращі ціни в Україні. Ми навіть дамо вам гарантію кращої ціни на подушки безпеки пневмооболочку dunnage. Ми запрошуємо вас скористатися нашими ноу-хау, накопиченими за десятиліття. Чи є ви рітейлером, великим клієнтом або потенційним клієнтом – ми з нетерпінням чекаємо вашого дзвінка! Незалежно від того, чи використовуються протиковзкі мати в якості багаторазового варіанту на вантажівках або для кріплення піддонів в контейнерах, вони є невід’ємною частиною сучасних планів забезпечення безпеки вантажів. Протиковзкі килимки, рулони або пластини можуть бути виготовлені як стандартних розмірів, так і за індивідуальними розмірами. Що стосується сировини, ми покладаємося на схвалену якість виробництва Made in Germany. Вони були перевірені і сертифіковані різними незалежними інститутами. Ми також пропонуємо протиковзкі  мати для перевезення важких вантажів і протиковзкі рішення для особливо легких застосувань при кріпленні вантажів, наприклад, для використання в якості проміжного шару піддонів. 

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00