Ключові цінності, які лежать в основі нашої діяльності ...

Динаміка, відповідальність, впевненість і безпека

Ці чотири цінності служать лейтмотивом для дій в viskom і є рушійною силою для досконалості!

Viskom – динамічно розвиваюча компанія, що пропонує ефективну упаковку, яка діє цілеспрямовано і рішуче.

З невеликого сімейного підприємства в останні роки розвинулася успішна компанія з широким асортиментом упаковки і пакувальних матеріалів, не забуваючи про основи компанії.

Імпульс робить компанію і підштовхує її до нових досягнень. Ця динаміка носить категоріальний і цілеспрямований характер і регулюється для оптимального просування компанії. У Viskom цей факт відбивається в базовій цінності «відповідальності», яка забезпечує сумлінну і довірчий підхід до амбітних цілей компанії, який також враховує іншу сторону медалі.

Основна цінність Viskom – відповідальність. Компанія культивує відповідальний підхід до клієнтів, співробітників і, крім того, до навколишнього середовища. Успіх Віском- це не збіг, а результат добросовісної і копіткої роботи. Тільки ті, хто бере на себе відповідальність за себе та інших, діють відповідально. Не тільки думати про свій власний успіх, а й усвідомлювати свій обов’язок перед іншими – ось що робить Viskom.

Висококваліфіковані співробітники Viskom є основою успіху. Вони так само відповідальні, як і сама компанія – професіонали, які розуміють свою майстерність, приносять багато спеціальних знань і багаторічний досвід, і дуже раді бути там. Як надійний партнер клієнтів, постачальників і співробітників, слово Viskom як і раніше володіє якістю рукостискання в кращому ганзейському сенсі. Ця стійка позиція заснована на багаторічному досвіді роботи на ринку і високому рівні ноу-хау. У відкритому і стійкому діалозі Viskom продовжує розвиватися разом зі своїми клієнтами, стаючи тим самим надійним «кам’яною основою», на яке можна покластися в постійно зростаючому світі.

Цінність орієнтації Віском – переконаність. Це включає в себе як відношення пропонувати кращу клієнту і підтримувати його оптимально, а також знання своїх навичок. Тому що переконати можуть тільки ті, хто знає свої компетенції і використовує їх оптимально.

Viskom є довгостроковим і стратегічним партнером клієнтів з усіх питань, пов’язаних з ефективними і інтелектуальними рішеннями. Компанія придбала здатність обслуговувати клієнтів на довгостроковій і відповідальної основі.

Безпека – це цінність тренда Віском. Той, хто працює з Віском, може бути впевнений, що ніщо не залишено на волю випадково. Безпека бере участь у всіх рішеннях в компанії. У Viskom співробітники, клієнти, постачальники та партнери завжди знаходяться в безпеці – ви можете на це розраховувати.

Хоча Viskom систематично працює і відстежує корпоративні процеси, також рекомендується уважно вивчати процеси і проекти і мислити нестандартно. Це розкриває новий потенціал. Постійно продумані і цілеспрямовані дії є передумовою для цього.

Viskom планує успіх в бізнесі в довгостроковій перспективі і націлена на додану вартість. Погляд на ринок і його розвиток необхідні для розширення компанії на основі безпеки і економічного успіху. Щоб залишатися успішним в майбутньому і пропонувати перспективи співробітникам, а також клієнтам, необхідна постійна адаптація до нових вимог і ситуацій.

Наша місія / бачення

Ми, молода динамічна команда, допомагаємо компаніям підвищити ефективність і безпеку своїх складських, відвантажувальних і пакувальних відділів.

Наше бачення полягає в тому, щоб бути на передньому краї «ефективної упаковки» з інноваційними продуктами і високим ступенем відповідальності перед нашими клієнтами, одночасно створюючи цінний бізнес, який пропонує відмінні робочі місця і можливості для співробітників і партнерів.

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00