fbpx

Viskom - сучасні інноваційні захисні методи упаковки

Компанія Віском є постачальником професійного пакувального захисного обладнання і матеріалів по всій Україні, що працює безпосередньо з підприємствами-виробниками в країнах Європи. Все обладнання та матеріали відповідає сучасним тенденціям розвитку пакувальної індустрії, відрізняючись надійністю і високою продуктивністю.

Ми прагнемо значно поліпшити ваш прибуток, знизити роздрібні відходи, знизити збитки і асоційовані витрати (ремонт, ліквідаційна вартість) і таким чином, поліпшити імідж вашого бренду, відгуки клієнтів і дохід від продажів. Компанія Віском пропонує надійні, багаторазові і повністю переробляючі рішення для упаковки / транспортування, одночасно розробляючи інноваційні індивідуальні проекти і заощаджуючи кошти в порівнянні з традиційними альтернативами упаковки.

Компанія «Віском» є основоположником застосування сучасних засобів кріплення в різних транспортних засобах в Україні та СНД.

З початку заснування компанія накопичила значний досвід щодо впровадження передових матеріалів та технологій для фіксації вантажів і пропонує найсучасніші та ефективні технологіі. Завдяки професійному ставленню до справи фахівців «Віском», ретельного вивчення проблем контрагентів по відправці вантажів, ведення та консультування їх на постійній основі, склалася унікальна ситуація, коли контрагенти вже рекомендують іншим компаніям «Віском», як надійну компанію за рішенням проблем щодо збереження вантажу при відправленнях універсальними критими вагонами і контейнерами, придбання матеріалів по кріпленню вантажів. Можна сказати, що «сарафанне радіо» в праці. Ми орієнтовані на індивідуальний підхід до кожного клієнта, а ключовими моментами в роботі для нас є оперативність і гнучка цінова політіка. Це ще раз доводить, що професійне ставлення до справи – запорука успішного розвитку бізнесу. – Фіксуємо вантаж надійно і швидко

На сьогоднішній день складно уявити сучасний світ без переміщення вантажів різними видами транспорту. Будь-яка компанія, відправляючи свій вантаж, зацікавлена ​​в тому, щоб він доїхав до замовника без зміни своїх зовнішніх характеристик або функціональності, так як ніяка компенсація за пошкоджений вантаж не покриє збитки від зриву контракту або втрати кліента. Однією з гарантій збереження вантажу під час транспортування є надійна упаковка вантажу в транспортному засобі. Різноманіття вантажів і методів їх перевезення породило необхідність застосування різних сучасних технологій, покликаних забезпечити нерухомість і цілісність транспортуючих об’ектов. Наша компанія пропонує найсучасніші та ефективні технології для кріплення і захисту вантажів.

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00