Захисні пакувальні матеріали та обладнання!

Віском - постачальник професійного пакувального захисного обладнання і матеріалів по всій Україні, що працює безпосередньо з підприємствами-виробниками в країнах Європи. Все обладнання та матеріали відповідає сучасним тенденціям розвитку пакувальної індустрії, відрізняючись надійністю і високою продуктивністю.

Пакувальні захисні матеріали та обладнання:

Коли товар б’ється під час доставки – компанія втрачає гроші і своїх клієнтів. Ми знаємо як ЗАХИСТИТИ вашу продукцію від бою і ДОПОМОЖЕМО якісно упакувати ваш товар. Наше завдання – дати Вам інструмент, який дозволить Вам захиститися від подібних проблем.

Наші пакувальні матеріали та обладнання захищають ваші продукти

Фахівці з пакування, такі як ми, в Viskom, ніколи не втомлюються розробляти все більш і більш якісні рішення для упаковки для постійно зростаючих потреб і нових застосувань. У нас є ноу-хау і можливість постійно перевіряти і забезпечувати дотримання строгих правил якості. Ми з задоволенням розповімо вам докладно про всі можливості безпечної упаковки і захисту ваших товарів, наприклад, за допомогою повітряної упаковки. Ефективність – наш девіз! Ми знаємо, що важливо в упаковці та доставку. Адже ваш клієнт повинен мати неушкоджену упаковку тримай в руках. Те, що ви відправляєте, не має значення, якщо ви вибрали правильну упаковку. Маючи більше 500 рішень для транспортування, ми маємо абсолютно правильну комбінацію внутрішньої і зовнішньої упаковки, а також матеріалів набивання, відповідних продукту з нашого асортименту.

Підвищення ефективності ланцюжка поставок за допомогою оптимізованих пакувальних рішень.

Досвід і знання в галузі електронної комерції означають, що ми можемо надати правильну упаковку для покупців. Віском розробляє гнучкі рішення для упаковки, які усувають ризик пошкодження продукту при транспортуванні і гарантують, що продукти будуть в ідеальному стані.
Асортимент пакувальної продукції призначений для забезпечення оптимального рівня міцності і захисту для вирішення будь-яких завдань в ланцюжку поставок.

Гарантований захист вашої продукції

Витрачаєте багато часу і грошей на упаковку своєї продукції?

Проблеми з упаковкою тендітних предметів? Бій товару під час доставки? Проблема заповнення пустот в коробці?

Що б вийти з цих вічних проблем є рішення і компанія Віском допоможе тобі вирішити дану проблему.

 

Ми вирішимо проблеми з транспортуванням Вашої продукції і захистимо її від бою! Пропонуємо вам широкий спектр різних рішень для захисту ваших товарів під час транспортування, будь то автомобільним, морським, повітряним або залізничним транспортом.

Крепление грузов в транспортных средствах осуществляется путём укладки пневмооболочек в технологические пустоты между грузами и закачкой воздуха в пакеты
Наші друзі та партнери, якими ми пишаємося:
Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00