fbpx

Паперовий крафт скотч, активований водою
40 мм х 200 м

Скотч крафт паперовий або липка стрічка — це натуральний матеріал, створений на підставі целюлозного волокна, по аналогії зі звичайним папером, але високої якості. При цьому скотч з крафта може бути, як білого, так і натурального коричневого відтінку, в залежності від того, який саме відтінок вам потрібен. Папір крафтового скотча має спеціальне покриття на підставі натурального крохмального розчину. Активувати її дуже легко: сухий шар клею легко змочується водою і набуває свої клейкі якості. При цьому паперовий крафт-скотч взаємодіє з волокнами упаковки, надійно заклеївши її край.

  • 12 шт - 145 грн/рулон з ПДВ
  • 24 шт - 135 грн/рулон з ПДВ
  • 84 шт - 120 грн/рулон з ПДВ
  • 168 шт - 105 грн/рулон з ПДВ

Що таке паперовий еко крафт скотч?

Гумований крафт скотч Neubronner — це класичний продукт для безпечного закриття картонних коробок, який служить захисною пломбою для упаковки вантажів. Це стрічка з крафт-паперу з довгими волокнами — коричневого  кольору і картопляного крохмалю в якості клею. Після нанесення на картонну коробку вона зливається завдяки капілярній дії, об’єднуючи і зміцнюючи упаковку.

Паперовий еко крафт скотч активований водою для коробок. Виробництво Німеччина. Доступна ціна. Висока якість.

Чутливі до тиску самоклеючі стрічки покладаються на молекулярне тяжіння, щоб прилипати до поверхні. Гумована паперова стрічка активується водою і наноситься мокрим способом. Вологий клей вбирається в картон і склеює стрічку з коробкою. Після висихання протягом декількох хвилин його дуже важко видалити.

Значимість і зовнішній вигляд з крафтового скотчем від компанії Віском

Всі великі вантажовідправники і особи, відповідальні за основні ринки, завжди покладаються на вологу клейку стрічку. І на це є вагома причина. Картон повністю придатний для вторинної переробки, а однорідне зображення надає доставку професійний і якісний вид. Одержувач задоволений гарантованими недоторканими товарами.

Найсильніший і привабливий паперовий крафт скотч

В цьому випадку вологі клейкі смужки з армованих волокнами багатошарових паперових композитів є найміцнішою формою закупорювання. Навіть кліматичні впливу, такі як сильні морози, спека або висока вологість, не роблять цю смужку закупорювання нічим. Вони також дуже стійкі до старіння. Навіть через роки вміст коробки надійно захищене. Оскільки вони герметичні, вони також призначені для використання в харчовій промисловості або в медичній техніці. Крім того, запечатана упаковка може бути повністю перероблена після використання без коливань. При виробництві міцних смуг водорозчинний клей розпадається за допомогою пари і доставляється на паперове полотно за допомогою роботи на замовлення. Потім паперове полотно виводять при температурі близько 200 ° С в сушильну установку, воду. Укріплення волокном вологі клейкі стрічки використовуються для «сендвіча» паперу, клею та скловолокна. Тут чим ближче нитки один до одного, тим вище здатність навантаження матеріалу.

Запечатайте природно і надійно з вологою клейкою стрічкою

За часів глобалізації світові поставки товарів неухильно ростуть. Ось чому стає все більш і більш важливо захищати упаковки від крадіжки, механічних і кліматичних небезпек і ретельно їх запечативать. Ідеальне рішення для цього полягає в герметизації за допомогою мокрої клейкої стрічки. Смуги, активовані при контакті з водою, не можуть бути відкриті без пошкодження. Упаковка «запечатана». Щоб продовжувати виконувати різні вимоги, існує багато різних типів цих смуг. Починаючи з клейких смужок з крафт-паперу, вологі клейкі смужки з армованих волокнами багатошарових паперових сумішей є найміцнішою формою ущільнення. Щоб забезпечити кращий захист від підробок і / або в рекламних і маркетингових цілях, волога клейка стрічка може бути надрукована до 4 різних кольорів і з довільно вибраними логотіпамі.Опасние кліматичні умови, такі як надмірне охолодження, висока температура або висока вологість повітря, не впливають на ущільнювальну стрічку. Може бути забезпечено навіть пилонепроникне ущільнення, типу стрічки, призначеної для харчової промисловості та медичної техніки. Пакети, запечатані таким чином, можуть бути відправлені на переробку без будь-якої думки. Відділення залишкової плівки, крім іншого, не є необхідним.

Підпишись на >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Крафт скотч Neubronner
Fipago-neubronner-скотч-крафт-купить-цена
WAT Tape Viskom
Контакти
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Україна, Київ
вул. Миколи Закревського, 42 А
Понеділок - П`ятниця: 9:00 - 17:00