Для чого потрібна віконна тонована плівка?

Плівки на вікна призначені для зміни функціональних характеристик вікон. В даний час на ринку представлена ​​величезна кількість плівок. Для того що б зробити вибір і зупинитися на якомусь із варіантів, в першу чергу, необхідно вирішити, якого результату Ви хочете досягти, оклеїв вікна плівкою.
Різноманітні і доступні віконні плівки можуть виконувати широкий спектр завдань. Деякі з них допомагають захистити приміщення від надмірного нагрівання / охолодження, інші від попадання великої кількості сонячного світла. А також існують плівки для вікон, які зміцнюють скло і допомагають запобігти травмуванню людей осколками.

Які існують види плівок для вікон?

Існує кілька основних властивостей віконних плівок: сонцезахисна плівка, енергозберігаюча, ударостійка (захисна) і декоративна.

Сонцезахисна плівка

Сонцезахисна плівка. Тонування вікон сонцезахисною (тонуючої) плівкою захистить речі і меблі в кімнаті від руйнуючої дії сонячних променів і ультрафіолету, знизить нагрівання приміщення, а також зробить скляні конструкції більш безпечними.
За допомогою дзеркальних тонувальних плівок можна домогтися ефекту односторонньої видимості (Ви бачите через скло, що відбувається з іншого боку, а Вас при цьому не бачать).

Енергозберігаюча плівка

Це оптично прозора багатошарова плівка з металізованим покриттям. Дана плівка крім світловідбивних властивостей, має ще й теплозберігаючий ефект, тому що може відображати тепло не тільки зовні, але і всередині приміщення. Завдяки цій властивості тепловіддачу через вікно можна знизити до 50%. Енергосберегагаючі плівки ефективно допомагають встановити комфортний мікроклімат в приміщенні, а також врятувати інтер’єр Вашого будинку від вигорання. Влітку з такою плівкою в приміщенні буде прохолодніше, а взимку — тепліше. А все це завдяки тому, що не залежно від напрямку сонячного світла, плівка пропускає тільки світловий потік, відштовхуючи при цьому весь інфрачервоний спектр випромінювання.

Протиударна захисна плівка

Основним призначення даного виду плівки є антивандальний захист скляних конструкцій від несанкціонованого проникнення всередину приміщення. Захисні плівки, як правило, мають велику товщину від 70 мкм до 336 мкм. Даний матеріал володіє високими протиударними властивостями. Навіть якщо скло буде розбите, швидке проникнення буде неможливим, оскільки плівка зберігає цілісність навіть при високих механічних навантаженнях. Найбільш ефективним способом захистити вікна від злому буде обклеювання вікон плівкою максимальної товщини. Ультра-міцні плівки проходять обов’язкову сертифікацію класу захисту відповідно до стандартів EN12600 (маятниковий удар) і / або EN356 (скидання вантажу з висоти на скло).

Одним з багато важливих властивостей ударопрочної плівки є те, що розбите скло, захищене цим видом плівки не осиплеться дрібними шматочками, а залишиться на плівці, тим самим запобігає травмуванню людей.

Захисна протиударна плівка часто користується високим попитом в офісних будівлях, відділеннях банків і т.п., а також в сім’ях з маленькими дітьми.

Декоративна плівка

У сегменті декоративних плівок політ фантазій може бути не обмеженим. Декоративні плівки на вікна бувають різних кольорів, відтінків, структур і малюнків. Саме тому вона знаходить застосування в різних сферах, пов’язаних з склінням будівель і споруд. Це можуть бути квартири і приватні будинки, офіси і магазини, торгові центри та виставкові зали, кафе і ресторани — всюди, де є вікна і скляні перегородки — є місце архітектурній плівці. Створити обмежену видимість через скло, при якій буде видно лише силуети і контури — з цим завданням легко впорається архітектурна плівка. Матові смуги різної ширини, ромбовидное і квадратне наповнення, прості і покручені візерунки — все це різновиди даного матеріалу.

Подпишись на  >>> YouTube <<< канал и получи скидку!

armolan
fusion
llumar
suntek
тонирование oracal
suncontrol
global
Контакты
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Украина, Киев
ул. Николая Закревского 42 А
Понедельник - Пятница: 9:00 - 17:00