Захист скла від зовнішнього впливу: причини і способи

У великих містах дуже розвинений ринок послуг охорони та установки броньованих дверей, в той же час багато власників окремих квартир, заміських будинків, салонів, офісів і магазинів забувають про те, що найпривабливішим для зловмисників і вразливим місцем приміщення залишаються вікна. Одного удару буває досить, щоб розбити звичайне скло. Більш того, хулігани можуть розбити вікно, кинувши в нього камінь. Щоб захистити скляні вікна є декілька способів.

Способи захисту плівки вікон

  • Найбільш ефективне бронювання стекол. Воно відмінно протистоїть хуліганських спробам завдати шкоди або зруйнувати цілісність вікна впливами ударними інструментами. Крім того, такі вікна зовні привабливі, а нічим не виділяються серед звичайних стандартних стекол. До невеликих недоліків можна віднести тільки значну товщину і масу, які передбачають установку спеціальної рами і незначна зміна конструкції віконного отвору. Тому такий варіант захисту має кілька завищену вартість.
  • Недорогий, але відмінний спосіб — рольставні, які захищають будинок або офіс від несанкціонованого проникнення зловмисників. Тільки такий інструмент боротьби з хуліганами перешкоджає проникненню в будинок сонячних променів, тому рольставні виконують свою захисну функцію лише вночі або під час відсутності власників.
  • Бронювання шибок шляхом використання спеціальних захисних плівок. Такий метод найбільш доступний, застосовується все частіше і забезпечує захист приміщення від проникнення злодіїв протягом усього час. Більш того, він має цілком доступну вартість. Для використання плівки для посилення захисту стекол не потрібно змінювати конструкцію отвору вікна і не буде потрібно додаткові рами.

У порівнянні з класичним броньованим склом, застосування захисних плівок характеризується меншою ефективністю протистояння стрілецької зброї, або вибухового пристрою. Часто бронювання вікон плівкою застосовують в якості захисту від хуліганів персоналу офісу і матеріальних цінностей там, де передбачено вільне пересування персоналу і клієнтів. Наприклад, каси в банках, які дозволяють захистити співробітників і дають час для виклику охорони. Використання плівки для бронювання стекол підвищує їх стійкість до ударами і натисканням

.

Це дозволяє застосовувати такі технології в високих будинках і спорудах, що підвищує безпеку знаходяться людей і знижує ймовірність нещасних випадків: видавлювання стекол і подальшого падіння людини з великої висоти.

 

Бронювання стекол будівель і споруд плівкою відрізняється від аналогічного бронювання і має ряд переваг. Скло на вікнах в заміському будинку, квартирі, офісі або магазині, плоске, це ліквідує проблему, яка може виникнути при роботі з нееластичною плівкою. Неприємні ситуації дуже часто виникають при покритті нерівних форм стекол. Правильні плоскі скляні поверхні дозволяють майстру виконати свою роботу швидко і якісно, тому вартість подібних послуг знижена. Всі ці переваги використання захисних плівок щорічно привертають більше число споживачів, яких залучають наші послуги. Досвідчені майстри використовують тільки якісні матеріали, тому здатні ефективно зміцнити вікна Вашого заміського будинку, офісу, або приватної квартири. Більш того, плівка, яка використовується для захисту шибок може мати і додаткові функції тонування.

Причини використання тонировочной захисної плівки

  • Тоновані вікон — це одина із сучасних і ультра модних тенденцій обробки фасадних вікон. Вибравши кольорову, темну або дзеркальну захисну плівку для тонування вікон, Ви додасте офісу, котеджу, квартирі гарний і неповторний вигляд не тільки зовні, але і зсередини. Кімнати будуть наповнені яскравим сонячним світлом. А, використовуючи поєднання різнокольорових захисних плівок на одному віконці, перетворить його в справжній вітраж, встановити який коштує набагато дорого, ніж використовувати звичайне декорування шибок захисною плівкою. Ми пропонуємо велику різноманітність тонувальних плівок для захисту стекол, тому найвимогливіший клієнт зможе вибрати будь-який вподобаний колір.
  • Підвищується міцність тонованих вікон, адже вони захищаються від потенційних тріщин або можливих відколів. В результаті, падіння навіть важкого предмета не шкодить вікнам заміського будинку. Таке антивандальне бронювання склопакетів є вельми важливим при обробці заміських будинків, квартир або офісів на нижніх поверхах.
  • Застосування професійних тонувальних плівок дозволяє захистити офіс, котедж, квартиру, магазин від палючого сонця. Кваліфіковане тонування шибок перешкоджає проникненню ультрафіолету і не затемнює внутрішнє приміщення. При використанні якісних матеріалів в будинку або інших приміщеннях створюється найбільш затишна і комфортна обстановка. Крім того, не вигоряють шпалери, меблі і добре ростуть кімнатні рослини.
  • Захисне тонування вікон надає їм противідблискуючі властивості, тому співробітники офісу зможуть продовжити свою роботу за комп’ютером і в дуже сонячну погоду. Для цього необхідно всього лише затонировать захисною плівкою офісні вікна.
  • Використання плівок, що створюють дзеркальний ефект, дуже часто можна побачити в оформленні офісів, котеджів і навіть квартир. Дзеркальні вікна дозволяють бачити навколишній простір і, в той же час, приховують і роблять непомітним або невидимим мешканців приміщення. Використання подібних віконних тонувальних плівок чудово тим, що можна взагалі не використовувати штори або жалюзі.

Сьогодні тонування плівкою вікон в квартирах і офісах — це не розкіш, а цілком обгрунтоване і правильне рішення. Застосування такої технології дозволяє попередити виникнення різних неприємних ситуацій.

Підпишись на  >>> YouTube <<< канал та отримай знижку!

Контакты
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Украина, Киев
ул. Николая Закревского 42 А
Понедельник - Пятница: 9:00 - 17:00