Поради по упаковці для переїзду​

Переїзд — це величезний досвід для бізнесу і приватних осіб, саме тому даруємо Вам Поради по упаковці для переїзду​. Це забирає багато часу і може бути дорогим, якщо не все зроблено правильно. Максимізуйте час і мінімізуйте навантаження за допомогою наших 10 кращих порад по упаковці для плавного переміщення.

1. Почніть рано

Багато людей сильно недооцінюють час, необхідний для упаковки. Не чекайте до останньої хвилини, щоб почати. Почніть упаковувати речі в міжсезоння або рідко використовувані речі як можна швидше. Потім, коли рух наближається, ви можете переходити до інших більш повсякденних потреб. Пам’ятайте, що при переміщенні бізнесу вам потрібно буде упакувати не тільки фізичний офіс або магазин, але і інвентар і складські приміщення. Додайте кілька тижнів в свій графік, якщо у вас є великий інвентар, щоб переїжджати. Поради по упаковці для переїзду​

2. Домовтеся про допомогу заздалегідь

Упаковка і планування — тривалий процес, але ваш фактичний переїзд, ймовірно, відбудеться всього через кілька днів. З щільним, встановленим графіком вам потрібно планувати заздалегідь, щоб найняти рухому команду або орендувати вантажівку. Це особливо вірно, якщо ви переїжджаєте на початку або в кінці місяця або під час напруженого літнього сезону. Перш ніж приймати рішення, запитайте розцінки у кожної транспортної компанії у вашому районі. Після того, як ви дізнаєтеся, яку компанію ви хочете вибрати, зробіть попереднє замовлення як мінімум за два місяці, щоб уникнути сварок в останню хвилину.

3. Збір припасів

Перед тим, як почати пакувати речі, вам знадобиться багато коробок. Купуйте їх нові, повторно використовуйте старі коробки з продуктами або канцелярськими товарами або заберіть їх у місцевих підприємств, таких як універмаги. Проте, як отримаєте їх, переконайтеся, що у вас є різні розміри, щоб упакувати ваші самі великі і маленькі речі. Після коробки захисні пакувальні матеріали повинні бути наступними в вашому списку. Вам також знадобиться пакувальна стрічка, ножиці і маркери, щоб закрити і позначити кожну коробку.

4. Пакет номер за кімнатою

Будьте організовані, поки ви збираєте речі, заповнюючи кожну кімнату, перш ніж переходити до наступної. Таким чином, ви зможете легко переміщати свої пакувальні матеріали з кімнати в кімнату, замість того, щоб тягнути їх взад і вперед по завершенні роботи. Після того, як кімната заповнена, використовуйте її для зберігання коробок. Це буде тримати відповідні предмети разом під час руху і полегшить розпакування в вашому новому просторі.

5. Пам’ятайте про розподіл ваги

Спосіб упаковки кожної коробки може допомогти або перешкодити вашій ходу. Слідкуйте за тим, щоб ваші речі не потрапили на тротуар за допомогою декількох простих порад по переміщенню. Намагайтеся тримати все упаковані коробки під 20 кг. Якщо коробка дуже важка, розгляньте можливість перерозподілу предметів всередині або видалення великої кількості важких предметів для більш легких. Не забудьте спочатку упакувати більш важкі предмети внизу кожної коробки, а потім додати легші зверху. Великі коробки вимагають більше пакувального матеріалу, і ця вага може швидко накопичуватися. Утримуйте найважчі предмети в своїх маленьких коробках, щоб уникнути додаткової ваги.

6. Заповніть коробки безпечно

Після того, як ваші коробки будуть упаковані, вам знадобиться багато захисного пакувального матеріалу, щоб ваші речі були в безпеці. Ось де приходить ваш AIRWAVE. Використовуйте стьобані повітряні подушки AirWave, щоб вирівняти коробки або шар між крихкими предметами, такими як тарілки. Повітряні подушки відмінно підходять для заповнення додаткового простору в коробках без збільшення ваги і захистять ваші предмети від поломки, утримуючи їх на місці і поглинаючи удари. І не забувайте, що після вашого переміщення ці надуті повітряні подушки і мати можуть бути повторно використані або перероблені!

Якщо у вас немає доступу до AirWave від Floeter, є безліч альтернативних варіантів упаковки. Використовуйте те, до чого у вас є легкий доступ, просто переконайтеся, що ваші речі в безпеці і захищені!

7. Перевірте дно

Двічі перевірте днища заповнених коробок, щоб переконатися, що вони міцні і не поступляться при піднятті. Додайте додатковий шар пакувальної стрічки до похилого шву або повністю витягніть коробку, якщо ви не впевнені, що вона надійно утримає те, що знаходиться всередині.

8. Этикетка и номер каждой коробки

Даже самый организованный человек не может отслеживать каждую коробку в одиночку. Сделайте ваш переезд намного проще, пометив каждую клетку комнатой и, если есть несколько коробок, номер. Отметьте как верх, так и боковые стороны, чтобы метки были легко видны Вести журнал номера каждого ящика и быстрый список его содержимого. Таким образом, если вам нужно что-то распаковать перед перемещением или сразу после, вы найдете то, что вам нужно быстрее, даже если ящики сложены.

После того, как движение завершено, вы будете уверены, что все на своем месте, и ящики не пропали. Но, если ящик отсутствует, ваш журнал очень пригодится, пока вы делаете заявку на замену того, что было внутри.

9. Пожертвуйте то, что вам не нужно

Переезд в новое пространство — идеальное время, чтобы опустошить. Откажитесь от старых телефонов, мебели, безделушек и даже канцелярских принадлежностей, которые вам больше не нужны, вместо того, чтобы перевозить их на новое место просто для того, чтобы занять место.

10. Безопасно упакуйте электронику

Правильная упаковка электроники очень важна для обеспечения того, чтобы все эти дорогостоящие предметы были безопасными и в хорошем рабочем состоянии. Начните с удаления любых кабелей. Поместите кабели в прозрачные пакеты и маркируйте их предметом, которому они принадлежат Кабели должны быть удалены, чтобы избежать повреждения или потери, а также чтобы порты и штыри не погнулись или не погнулись. Компьютерные мониторы и телевизоры должны быть индивидуально завернуты в толстые движущиеся маты или пузырчатую пленку AirWave и заклеены лентой. Никогда не кладите мониторы или плоские экраны в коробки. При перемещении компьютеров не складывайте их и не ставьте другие предметы поверх них. Как и компьютеры, принтеры являются чувствительными устройствами. Извлеките картриджи принтера, скотчи и крышки сканера. Обязательно соблюдайте все конкретные инструкции по перемещению факсимильных аппаратов, копиров и принтеров.

Не забывайте свои данные! Лучший способ защитить ваши цифровые данные — это приобрести съемный жесткий диск или использовать онлайн-сервис облачного хранения для резервного копирования всех компьютеров перед их перемещением.

Используйте эти советы по упаковке, чтобы перейти к планированию и выполнению успешного перемещения для вашего дома или бизнеса. Есть другие полезные советы? Мы будем рады их услышать! Оставьте свои лучшие советы по упаковке для перемещения в комментариях.

Подпишись на  >>> YouTube <<< канал и получи скидку! 

Контакты
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Украина, Киев
ул. Николая Закревского 42 А
Понедельник - Пятница: 9:00 - 17:00