Екологічний пакувальний матеріал: як вписуються повітряні подушки

Коли мова йде про захист того, що важливо, екологічний пакувальний матеріал плівки на повітряній подушці є одним з кращих варіантів стійкої упаковки, доступних на сучасному ринку

Всупереч поширеній думці, надувні пластикові плівки є одним з найбільш екологічно чистих варіантів, коли мова йде про захисній упаковці — подвійно, якщо ви купуєте біорозкладаний варіант. Може здатися нелогічним думати про пластик як про щось, що може допомогти в боротьбі за екологічну та економічну стійкість, але це набагато більше, ніж просто «який матеріал краще?»

У порівнянні зі звичайними аналогами, придатними для вторинної переробки, такими як папір, скло і алюміній, пластик як і раніше є кращим варіантом для створення гнучкого, екологічний пакувальний матеріал, який забезпечує відмінний захист і бар’єрні властивості. І хоча існують чудові нові матеріали, такі як мікрофібріллірованная целюлоза, водоростевий агар і казеїн (химерна назва сирного білка), технологія для масштабування цих матеріалів на промисловому рівні просто не там, де це необхідно, щоб зробити їх життєздатними — не кажучи вже про декілька інших хімічних і фізичних проблемах, які дослідники все ще намагаються вирішити.

Маючи це на увазі, ми хотіли б обговорити, де знаходяться  плівки на повітряній подушці в порівнянні з усіма цими іншими матеріалами і чому вони є найбільш стійким варіантом упаковки, який ви можете вибрати, коли мова йде про захист ваших продуктів при транспортуванні.

Чому саме екологічний пакувальний матеріал?

Якщо ви любите зберігати землю зеленою і здоровою, дозвольте нам сказати, що ми з вами. Ми не закриваємо очі на проблеми, які переслідують нашу планету від викидів парникових газів в гори відходів на наших звалищах і океанах. Ми пояснили наші почуття з приводу цих проблем і прагнемо створити більш екологічну упаковку, яка була б економічно ефективною для наших клієнтів, не збільшуючи забруднення нашого світу.

З урахуванням сказаного, сприяння сталому розвитку — це набагато більше, ніж просто демонстрація того, як ми живемо. Якщо ми хочемо змінитися, ми повинні бути готові — ставлення було прийнято 30 років тому, коли ми почали з перепрофілювання паперових соломинок. Ми будемо продовжувати пропонувати зміни протягом наступних 50 років, так як ми очікуємо появи наступних інновацій в упаковці.

Стосовно до бізнесу стійкість означає діяти таким чином, щоб ваш бізнес (і, отже, світ, в якому він існує) залишався рік за роком. Це робиться за допомогою ефективних практик і процедур, з використанням матеріалів з поновлюваних (або, принаймні, з вторинної сировини) джерел і, що найважливіше, зниження відходів на всіх рівнях, будь то час, гроші або ресурси.

Малоймовірний герой

Одна з промислових проблем, пов’язаних з пластиком, полягає в тому, що створити новий пластик набагато простіше, ніж його переробити.

Деякі з проблем, які пов’язані з цією більшої проблемою, — це занадто велике дослідження технологій виробництва замість переробки і повторного використання, що перероблений пластик не може бути класифікований як харчової, з огляду на чинне законодавство і стандарти, і що часто не існує інфраструктури для переробляти навіть переробляються матеріали. Наприклад, всі наші плівки можуть бути перероблені, але не всі муніципальні сміттєві центри мають технологію, що дозволяє їх приймати. З такою великою кількістю видів пластмас законодавчі і розробляються технології, що дозволяють легко справлятися з ними, є перешкодою, яке ми, як вид, намагаємося подолати. Але це не означає, що це не може бути зроблено.

Viskom зберігає свою прихильність пошуку стійких альтернатив упаковки. Для нас, з огляду на наявні традиційні варіанти і експериментальні, що досягають успіхів, пластикові повітряні подушки і раніше є найбільш ефективним І найбільш стійким варіантом, коли мова йде про упаковку.

Ви повинні бути здивовані, тепер, хоча: як же пластик порівняти з усіма іншими варіантами? Давайте почнемо з тих, з якими ми всі знайомі.

Порівняння звичайних аналогів

Існує чотири основних категорії звичайних пакувальних матеріалів: пластмаси, папір, метали (в основному алюміній або олово) і скло.

Оскільки ми зосереджені на захисній упаковці, скло і метал можуть бути виключені з-за їх крихкості і твердості. Наприклад, коли ви відправляєте що-небудь в або зі скла, ви обертаєте це чимось іншим, щоб захистити його; і навпаки, з цієї причини ви не обертаєте щось в скло. Алюміній і олово добре підходять для упаковки напоїв і рідин (банки з газованою водою, консерви, банки для цукерок і т. Д.), Але жоден з них не є достатньо гнучким і податливим для захисту від проникаючих ударів.

Це залишає тільки папір в якості звичайного, стійкого конкурента і є екологічний пакувальний матеріал. Viskom зберігає свою прихильність пошуку стійких альтернатив упаковки. Для нас, з огляду на наявні традиційні варіанти і експериментальні, що досягають успіхів, пластикові повітряні подушки і раніше є найбільш ефективним І найбільш стійким варіантом, коли мова йде про упаковку.

Ви повинні бути здивовані, тепер, хоча: як же пластик порівняти з усіма іншими варіантами? Давайте почнемо з тих, з якими ми всі знайомі.

Тепер ми навчилися думати, що оскільки папір надходить з дерев, це автоматично самий зелений варіант. Однак це небезпечне припущення, особливо якщо ви не враховуєте весь урожай і виробничі процеси. Виробництво паперу викликає цілий ряд несподіваних проблем, включаючи збезлісення, викиди парникових газів і вилуговування хімічних речовин (використовуваних для відбілювання, обробки і фарбування) в воду, грунт і повітря.

З цих чотирьох матеріалів плівки на повітряній подушці є кращим вибором для захисної упаковки. У той час як виробництво пластмас не обходиться без демонів, якщо назва гри на стійкість полягає в тому, щоб використовувати менше, продовжуючи виконувати свою роботу, пухирчаті плівки для пакування перевершують аналогічні матеріали з звичайних матеріалів. Коли папір використовується порівняно як кріпильний матеріалу, вам знадобиться вісім м3, щоб забезпечити таку ж захист, як всього один м3 плівки на повітряній подушці. Навіть тоді паперова упаковка не вдасться захистити вміст упаковки, як на повітряній подушці.

Чи не віриш нам? Уявіть собі (не дай бог), що ви були в автомобільній аварії. Що б ви хотіли мати між головою і панеллю приладів при ударі: надувний нейлоновий пакет або купка зім’ятого паперу? Та ж сама логіка застосовується для захисту тендітних пакетів при транспортуванні, коли вони стикаються і штовхаються. Ви будете хотіти матеріал, який досить сильний, щоб протистояти удару і діяти як подушка між ударом і крихкою річчю, яку він захищає.

Але тоді, якщо аргумент полягає в тому, що повітря діє як подушки, а не пластик, чому б не папір, скло або метал? Знову ж, використовуючи сценарій автокатастрофи, з чотирьох представлених матеріалів, які ви б вважали за краще заповнити повітрям і діяти як буфер між вашим обличчям і лобовим склом?

Щоб підкреслити цей момент, якщо сталий розвиток — це практика пошуку найкращого способу виконання роботи при використанні меншої кількості матеріалу, пластик — в якості пакувального і сполучного матеріалу — є явним переможцем, оскільки він задовольняє обом цим критеріям.

Але, звичайно, є ще кращі матеріали, ніж пластик, вірно?

Мікрофібріллірованная целюлоза

Мікрофібріллірованная целюлоза є надзвичайно цікавим полімером, який отриманий з дерева, а потім з’єднаний з папером, щоб надати їй пластичні властивості водо- і повітронепроникності. У MFC є інші промислові застосування, такі як контроль часу висихання бетону та інших покриттів. Незважаючи на те, що зв’язування МФЦ з папером для упаковки або упаковки харчових продуктів (наприклад, м’ясний паперу) робить ці продукти свіжішими, ніж стандартна папір, воно як і раніше не так міцно, як бар’єрний матеріал, як звичайний пластик. Крім бар’єрних властивостей, він як і раніше не покращує функцію кріплення продуктів всередині транспортної упаковки.

Цей матеріал міг би становити інтерес, якби пакувальні плівки могли бути повністю виготовлені з МФЦ, проте велика частина досліджень спрямована на його застосування в якості покриття або добавки, а не окремого матеріалу. Хоча він може бути отриманий з рослинних відходів і перероблений за конкурентноздатною ціною, недостатньо уваги приділяється використанню МФЦ для повної заміни пластика в порівнянні з наміром зміцнити папір.

Водорості Агар

Агар з водоростями — пластікоподобное речовина, отримане з водоростей — знайшов свій шлях в якості альтернативи харчовій упаковці, найбільш широко використовуваної в харчових пляшках для води. Він, безумовно, володіє пластичністю і надає масштабируемую альтернативу, але є ще ряд проблем, які ще належить вирішити, в основному безпеку з плином часу.

Оскільки агар є їстівним, які наслідки для здоров’я їжі або напою, що лежить на полиці в магазині, від якого зворушено незліченну кількість людей, перш ніж вони стануть кінцевим покупцем? І якщо через деякий час агар почне розкладатися, викликає цей новий матеріал більше відходів? Якщо люди не купують напої в пляшках досить швидко, вони буквально розпадаються на калюжі — корисна функція при мінімізації сміття на пляжі, але не так сильно при спробі оптимізувати термін придатності.

Арі Йонссон, дизайнер пляшки для водоростей, визнає недоліки матеріалу, але каже, що це все ще хороший старт в правильному напрямку: «Цей проект все ще тільки в початковій стадії, і є так багато речей, які потрібно розглянути тісно. Одна велика проблема, на яку варто звернути увагу, — як пляшки легко рвуться. Вони схожі на папір в тому сенсі, що якщо її трохи порізати, вона досить легко розірветься на частини. […] Я не можу стверджувати, що це ідеальне рішення нашої проблеми з пластиковими пляшками, але це початок ».

Хоча це може стати початком функціональної альтернативи пластиковим пляшкам, питання про те, чи можна використовувати агар з водоростями в якості сполучного матеріалу для транспортних упаковок, ще невідомо.

Казеїн

Нарешті, FDA досліджував казеїн або іншим чином молочний білок як потенційну заміну пластикової обгорткового плівки для м’яса або інших продуктів харчування. Створення «молочного пластика» не є чимось новим, оскільки продукція вироблялася ще на початку 1900-х років. Це досить просто, що ви можете зробити це вдома.

У той час як казеїн як альтернатива пластиковим плівкам сам по собі щосили намагався набрати силу — він просто розчиняється в воді — додаючи пектин, складний вуглевод з цитрусових, до суміші, що робить плівки на основі казеїну набагато більш еластичними. Насправді вони такі хороші, що казеїнова плівка працює в 500 разів краще, ніж пластикова плівка, коли мова йде про кислородопроницаемости. Так чому не використовується?

Дві основні проблеми пов’язані з промислової масштабністю і проблемами зі здоров’ям. З промислової боку проблема полягає в тому, щоб використовувати інше джерело їжі для промислового застосування, не схожий на галузь виробництва кукурудзи і етанолу. Не кажучи вже про збільшення розмірів наших стад великої рогатої худоби, щоб виробляти більше молока для виробництва казеїну, збільшилася б кількість викидів парникових газів, які вже відбуваються з молочної і м’ясної промисловості.

З точки зору суспільної охорони здоров’я упаковки, виготовлені з казеїну, також можуть бути небезпечні для людей з алергією на молоко, які викликають реакції на гістамін і потенційно смертельну анафілаксію.

Незважаючи на те, що ці матеріали здаються багатообіцяючими, вони все ще не є рівними конкурентами пластику в сфері захисної упаковки. Звичайно, жоден матеріал не обходиться без пасток, але це питання вибору правильного інструменту для роботи.

Мінімізація вашого пакувального сліду

Якщо ви стверджуєте, що дбаєте про екологічної стійкості, ви повинні пам’ятати, що — в своїй основі — стійкість полягає в зменшенні відходів при одночасному забезпеченні якісного вирішення проблеми. Пластмаса як матеріал сама по собі не є проблемою, так як її неправильне використання і неправильне поводження після створення. За відсутності кращого матеріалу для упаковки і бар’єрної захисту нам потрібна більш досконала технологія для чистої переробки пластику.

У тому ж дусі ми також можемо знайти більш ефективні способи підвищення якості пластику, щоб зробити його більш екологічним, не зводячи до мінімуму його корисні якості, як, наприклад, з використанням зеленої пакувальної плівки AirWave. Як споживачі, ми також повинні знайти більш ефективні способи запобігання потрапляння пластикових і інших відходів на звалища і в наші океани, тому повторне використання пластикових пакетів і повітряних подушок всюди, де ми можемо, має першорядне значення для стійкості.

Але незалежно від ваших відчуттів, на момент написання цієї статті повітряні подушки є найкращим традиційних, стійких відповіддю на ваші потреби в упаковці. Як тільки це зміниться, ми знову адаптуємося, щоб знайти ще кращий матеріал, як ми робили в минулому. Тому що тут, в Viskom, ми все про захист того, що має значення. Хіба не має сенсу використовувати щось, що може … ну … захистити?

Подпишись на  >>> YouTube <<< канал и получи скидку! 

Контакты
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Украина, Киев
ул. Николая Закревского 42 А
Понедельник - Пятница: 9:00 - 17:00