fbpx

Ваш міжнародний партнер по захисним пакуванням

AirWave Cushioning System призначена для створення повітряно-бульбашкова захисна упаковка наповнювач AirWave з перфорацією на вимогу для заповнення пустот і кріплення для забезпечення безпеки при транспортуванні. Його компактна конструкція і простота в експлуатації дозволять вам оптимізувати ваші операції з доставки і скоротити расходи.

 

Система AirWave пропонує безліч переваг перед традиційними пакувальними матеріалами, такими як арахіс, папір або піна. Матеріали з повітряною подушкою зберігаються на рулоні до тих пір, поки вони не будуть роздуті для використання, що значно знижує вартість зберігання і доставки. Крім того, повітряні подушки AirWave є чистішими і простішими у використанні в порівнянні з традиційними матеріалами і є добрим пакувальним матеріалом, обраним сьогоднішніми споживачами. Плівки AirWave підлягають вторинній переробці і можуть бути повторно використані, що робить цей продукт найбільш екологічно чистим пакувальним матеріалом на ринке. Упаковочний сектор компанії пропонує гнучкі рішення щодо вибору захисної упаковки. Повна консультація оптимізує підбір захисної упаковки, процес її виготовлення і впровадження в систему внутрішнього постачання компанії, забезпечуючи максимальну продуктивність і стабільність. Результат — досконала захисна упаковка. Компанія Viskom постійно покращує продуктивність оборудованія.

 

Viskom пропонує гнучкі рішення щодо вибору захисної упаковки AirWave. Консультативний підхід «Комфортні умови роботи» забезпечить ергономічність, продуктивність і ефективність роботи пакувального відділу. Наші спеціалізовані інженери можуть надати індивідуальні рішення, починаючи від устаткування для індивідуальної упаковки і закінчуючи проектом і реалізацією пакувальної лініі.

Компанія Viskom впроваджує в систему постачання напівавтоматичні та автоматичні системи упаковки. Компанія Viskom пропонує своїм поточним і новим клієнтам скористатися послугою покупки готової повітряної захисної упаковки AirWave.

Контакты
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02230, Украина, Киев
ул. Радосинская, 2
Понедельник - Пятница: 9:00 - 17:00