Повітряні мішки для заповнення порожнечі (пневмооболонка)

Ідея заповнення порожнього простору між упаковками товару, коробками, мішками, паллетамі буквально народилася з повітря. Кажуть, що перші повітряні мішки для тари були випущені ними ще в 1975 році. Тепер, коли повітряні мішки отримали широке застосування на транспорті, їм присвоїли нову назву — «пневмооболонка».

Автомобільні перевізники давно отримали проблему надійного кріплення вантажу в кузові. Від цього залежить не тільки збереження товару. У стійкому стані він може перебувати в автомобілі, що стоїть. А при русі на швидкості або на поворотах коробки, бочки, палети «пританцьовують» в кузові. Незакріплений вантаж, як правило, зміщується від борта до борта і розбалансує машину, що іноді призводить до аварій.

Водії, які перевозять збірні вантажі, прекрасно знають, наскільки важко заповнити простір між коробками різного калібру. Якщо в кузові знаходяться ще і бочки, то це створює додаткові проблеми. Щоб їх зафіксувати, водії заповнюють простір між ними і бортом підручними матеріалами. Подібні незручності просто зникають, коли на допомогу приходять пакети з повітряною подушкою. Тому що пневмооболочка якраз і придумана для розкріплення вантажу в закритому кузові або контейнері.

Що таке пневмооболочка?

Пневмооболонка — це багатошаровий мішок з клапаном для накачування і відведення повітря. В якості вихідного матеріалу для повітряного мішка застосовується поліетилен, вироблений під високим тиском. Товщина стінки зміцненого поліетиленового мішка становить від 0,06 до 0,14 мм. Верхній шар може бути виконаний з щільної полірованої паперу або тканини з пропіленових ниток, сплетених в щільну тканину. Щоб кріпильний мішок пневмооболочкі витримував навантаження на стиск, верхній і нижній краї прошиті високоміцної ниткою з нейлону.

В одному з кутів повітряного кріплення мішка знаходиться пневмоклапан. Щоб привести пакунок готовим до вжитку, досить під’єднати до клапану перехідник і закачати повітря компресором. На кожному мішку присутній трафарет із зазначенням максимального тиску і описом запобіжних заходів при поводженні з ним. Ці нагадування зовсім не зайві.

Пневмооболочка встановлюється в отвори між упаковками, заповнюючи порожнечі за прямими або вигнутих ліній. Наповнюючись повітрям, мішок заповнює порожнечі і розкріплює товар. Повітряними кріпильними мішками можна наповнити простір від 100 до 600 мм. Накачування і підбурювання повітря відбувається за лічені секунди і не впливає на швидкість завантаження і вивантаження.

Дотримання правил використання повітряних пакетів

Перш за все, необхідно пам’ятати, що повітряний мішок — це поліетиленова ємність для повітря. Його легко пошкодити, якщо в стінках кузова або на упаковці будуть гострі металеві, пластикові або дерев’яні предмети. Краї палетів повинні бути обгорнуті пакувальної плівкою або прокладені картоном, тому що вони також здатні пошкодити пневмооболочку.

Визначити ступінь накачування пакета з повітряною подушкою можна і на дотик. Він повинен бути накачаний як футбольний м’яч, а кути — легко проминатися двома пальцями. Ефективність повітряного мішка ще і в тому, що він надійно фіксується в заповнюваних пустотах і зрушити його практично неможливо.

На українському ринку повітряні пакети представлені зарубіжними та вітчизняними виробниками. Ціна на пневмооболочкі коливається в залежності від рівня, розміру і матеріалу поверхневого шару. Купити пневмооболочку для перевезення ваших вантажів можна в компанії Viskom.

Подпишись на  >>> YouTube <<< канал и получи скидку!

Контакты
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02230, Украина, Киев
ул. Радосинская, 2
Понедельник - Пятница: 9:00 - 17:00