Переваги пневмооболонок

Пневмооболонка — один з найефективніших засобів кріплення і розкріплення вантажів. Поліетиленові пакети з закачаного в них повітрям стали застосовувати при навантаженні і вивантаженні товарів з критих контейнерів, фур, а також ISO-контейнерів ще в 80-х роках минулого століття. Їх масштабне впровадження пов’язано з результатами досліджень, проведених європейськими експертами. Фахівці підрахували, що до чверті всіх аварій, тягнуть пошкодження вантажу, так чи інакше пов’язане з його поганим кріпленням і розкріпленням.

Принцип захисту від пошкоджень

Пневмооболонка стала відмінним рішенням питання. Її головна перевага — можливість заповнення «під нуль» технологічних пустот при завантаженні товару. Двошаровий пакет має спеціальний клапан, в який закачується повітря. Таким чином виникає повітряна «подушка», яка забезпечує м’який і щільний контакт як з вантажем, упакованим аналогічним чином, так і зі стінками транспортного засобу. Цим гарантується високий рівень захисту товару від механічних пошкоджень: порожнини в просторі фури або контейнера заповнюються повністю, тому ніяка тряска, зміщення або інші небезпеки вантажам не загрожують. Характерно, що пневмопакети можна використовувати як в комбінації з іншими засобами кріплення, так і окремо. Піддони, бочки, ящики, інша жорстка тара — оптимальний варіант для застосування пневмооболочкі.

Повітряні пакети надуваються за допомогою спеціальних компресорів — як правило, операція займає не більше 2-3 хвилин. Завдяки унікальним властивостям поліетилену наповнена повітрям оболонка здатна витримувати до 30 тонн вантажу. Даний вид упаковки підходить практично для будь-якого виду транспорту (за винятком авіа).

В якості альтернативи оболонок, повністю виготовленим з поліетилену, також використовуються поліпропіленові пневмопакети. Поліпропіленова плівка являє собою зовнішній шар упаковки, а зміцнений поліетилен — внутрішній. Зшивання оболонки виконується за допомогою міцних нейлонових шнурів або ниток. Завдяки цьому даний тип пакета може використовуватися для транспортування важких і особливо важких вантажів.

Подпишись на  >>> YouTube <<< канал и получи скидку!

Контакты
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02230, Украина, Киев
ул. Радосинская, 2
Понедельник - Пятница: 9:00 - 17:00