Як правильно підібрати кріплення для транспортування?

При доставці будь-якого вантажу необхідно подбати про кріплення для транспортування. Адже недостатня збереження товару при транспортуванні створює ризик не тільки пошкодження вантажу, а й травмування людей, що працюють в ланцюжку перевезень. 

В першу чергу неправильно закріплений вантаж становить небезпеку при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт. Крім того, некоректне кріплення вантажу може призвести до пошкодження рухомого складу, залізничних колій, ліній електропередачі, спровокувати серйозні аварії. Тому важливо підібрати правильне кріплення не тільки для того, щоб зберегти цілісність вантажу, але і щоб уникнути серйозних наслідків «.

Ринок кріпильних конструкцій для грузоперевозок

Сьогодні на ринку кріпильних конструкцій переважають матеріали з дерева, металевих строп, дротяних увязочная пристроїв, підручного матеріалу (піддони, покришки, горбиль). Однак подібне кріплення не тільки не підвищує безпеку вантажоперевезень, а й призводить до браку продукції. А фінансові витрати при цьому лягають на покупця.


Але в останні роки в даній галузі намітилися якісні зміни в застосуванні сучасних засобів кріплення вантажів. Яскравим прикладом є застосування пневмооболочек від компанії Віском, тканих текстильних поліестерових стрічок, антивандальних тканих текстильних поліестерових стрічок з металевими стяжками
Дані способи кріплення застосовні як до кріплення тарно-штучних вантажів, сформованих в транспортний пакет, так і до закріплення лісоматеріалів, вантажів циліндричної форми, металопрокату, техніки на відкритих платформах, в критих вагонах, напіввагонах, універсальних контейнерах. Такі види кріплення можна знайти в Віском.

Запорука безпеки перевезень

Покупцеві необхідно враховувати вид транспорту, який буде доставляти вантаж, а також сам тип вантажу, що перевозиться.
Універсальним можна вважати пневмооболонку. Це простий і надійний засіб, що застосовується як самостійно, так і комплексно разом з іншими засобами кріплення і фіксації при навантаженні товарів в транспортну одиницю для заповнення технологічних пустот. Такі кріпильні пакети вологонепроникні і абсолютно герметичні, що дозволяє надійно фіксувати і ізолювати вантажі будь-яких розмірів і конфігурацій. Пакети можуть бути різних типів і розмірів. Встановлюються вони в технологічні пустоти між вантажем, наповнюються повітрям, прин імают форму вантажу, утримують навантаження до 30 т.

Пневмооболонки можуть бути використані для кріплення і захисту вантажу у всіх видах транспорту, а їх використання дозволяє розкріплювати найрізноманітніший вантаж на піддонах. Придбати ці та інші сучасні інноваційні види кріплення можна в лідера на національному ринку по захисному пакувальному обладнанню і матеріалах — компанії Viskom

Подпишись на  >>> YouTube <<< канал и получи скидку!

Контакты
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02230, Украина, Киев
ул. Радосинская, 2
Понедельник - Пятница: 9:00 - 17:00