Інновація бізнесу - запорука благополуччя

За останні п’ять років в Україні та інших країнах пострадянського простору відбулися величезні зміни в сфері вантажоперевезень, інновація — запорука благополуччя Вашого бізнесу. Активно розвивається економіка СНД і інтеграція в міжнародний простір змушує гравців логістичної галузі переглядати свої принципи ведення бізнесу та впроваджувати інноваційні технології.

Одним з таких нововведень є використання повітряних кріпильних пакетів (пневмооболочек) для розкріплення вантажів від компанії Віском. Застосування пневмооболочек дозволяє перевізнику значно заощадити час на вантажно-розвантажувальні роботи, більш ефективно використовувати контейнерне, вагонне, автомобільне простір, збільшити продуктивність праці, зменшити витрати на оплату робочої сили, скоротити витрати на пакувальні / кріпильні матеріали, поліпшити якість перевезення вантажів, залучаючи тим самим більше клієнтів, підвищуючи імідж компанії всередині країни і за кордоном.

Повітряний кріпильний мішок (пневмооболочка) — це двошарова конструкція, оснащена клапаном. Щільна тканина з ламінованої поліпропіленової плівки становить основу зовнішнього шару повітряного мішка, а зміцнений поліетилен — міністерство внутрішніх справ. Подібна конструкція повітряних кріпильних мішків обумовлює ряд їх унікальних експлуатаційних характеристик.

Легкість в експлуатації. Повітряні пакети можуть бути змонтовані в будь-яких умовах протягом декількох хвилин при використанні будь-якого типу компресора, при цьому, приймаючи форму і надійно фіксуючи вантаж.

Економічність. Пневмооболонки з поліпропілену легко витримують багаторазову експлуатацію без втрати функціональних властивостей, дозволяючи економити значні кошти в порівнянні з кріпленнями з деревини, паперовими пакетами та іншими засобами кріплення вантажу.

Водонепроникність. Практично повна відсутність власної ваги. Поліпропіленові повітряні пакети є абсолютно герметичними і водонепроникними, придатні для використання в умовах підвищеної вологості повітря (100%) і температур до +50 С. При цьому, вони мають мінімальну масою, що робить їх застосування доцільним і з економічної точки зору.

Універсальність. Поліпропіленові пневмооболочкі придатні для закріплення великогабаритних вантажів і вантажів нестандартних конфігурацій, так як заповнює порожнини поздовжнього і поперечного перерізу шириною від 10 до 50 см, що вигідно відрізняє дані системи від паперових пакетів для закріплення вантажів. Використовуються при перевезенні вантажів різними видами транспорту: ж / д вагони, контейнери, автотранспорт, морський транспорт. Застосовуються як окремо, так і в комплексі з іншими прийнятими засобами кріплення і розміщення вантажів.

Безпека. Пневмооболочкі виготовляються за технологією, яка передбачає повторну переробку використаної продукції. Їх утилізація не робить на навколишнє середовище ніякого негативного впливу. Матеріал, з якого виготовлена пневмооболочка, дозволений до використання в якості упаковки широкого спектру продукції — від харчової до хімічної промисловості. До всього іншого, використання пневмооболочек при експедируванні вантажів гарантовано дозволяє забезпечити повне збереження перевезеної продукції.

Viskom - лідер на українському ринку по виробництву пневмооболонок.

На сьогоднішній день в Україні і країнах СНД існують кілька компаній, що пропонують даний продукт на ринку. 

Віском — прогресивна мисляча компанія, налаштована на конструктивний діалог та взаємовигідне співробітництво зі споживачами. Сьогодні, ми готові запропонувати нашим клієнтам сучасні та надійні засоби кріплення вантажів, що відповідають світовим стандартам якості. Продукція компанії Віском має сертифікати ISO, що підтверджують дотримання екологічних норм, а також контроль якості при виробництві.

Подпишись на  >>> YouTube <<< канал и получи скидку! 

Контакты
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Украина, Киев
ул. Николая Закревского 42 А
Понедельник - Пятница: 9:00 - 17:00