fbpx

Основні засоби кріплення вантажу при перевезенні автомобільним транспортом, морським, залізничною дорогою і контейнерних перевезеннях.

Кріплення вантажу натяжним ременем та пневмооболонка — основні засоби кріплення вантажу. Даний спосіб кріплення вантажу, застосовується найчастіше в автомобільних і контейнерних перевезеннях. Стягнуті вантажні ремені призначені для швидкого і надійного кріплення різних вантажів, що перевозяться на всіх видах транспорту. Зручність у застосуванні і легкість в експлуатації дає цим ременям великі переваги перед звичайними засобами кріплення вантажів. М’яка текстильна стрічка ременя не ушкоджує вантаж і надійно закріплює його на транспортному засобі, повністю зберігаючи товарний вигляд перевезених виробів.

Крім кріплення різних вантажів стягнуті ремені широко використовуються при перевезеннях автомобілів на автовозах. Застосування стяжних ременів найбільш ефективно в поєднанні з іншими способами кріплення вантажу.

Використовуючи стягнуті ремені під час кріплення вантажів, необхідно враховувати наступне: продукція всередині транспортного засобу повинна бути закріплена рівномірно — приблизно через кожні 1,5 м, що, звичайно ж, призводить до зменшення в транспортному засобі площі, на якій можна розмістити корисний вантаж.

Залежно від характеру вантажу, що перевозиться і типу рухомого складу, кріпильні ремені підбираються з різною стягнутий навантаженням, певної довжини і в поєднанні з конкретними кріпильними фітингами (гаки, кільця і т.п.)

Ці кошти виготовляються у великому асортименті, різних типорозмірів і мають такі характерні особливості:

— натягач (храповий замок) запобігає ослабленню стрічки, яка закріплює вантаж, під час руху транспорту, що забезпечує безпеку учасників руху і схоронність перевезених товарів;

— стяжна стрічка з поліефірного матеріалу стійка як до впливу погодних умов, масла і багатьох хім. речовин, так і до стирання; з неї легко видаляється бруд;

— кріпильні фиттинги (гаки, кільця і т.п.) дозволяють закріплювати вантаж в різних типах транспорту, використовуючи різноманітні види кріпильних пристроїв

Правила експлуатації стяжних ременів, засоби кріплення вантажу

При використанні ременів беруть до уваги вагу, коефіцієнт тертя і ковзання, а також форма вантажу.

При кріпленні притиском використовується мінімум два ременя. При прямому кріпленні враховуються робоче навантаження (LC).

Вимоги до експлуатації ременів:

— Використовуються тільки неушкоджені ремені.

— Ремені розташовуються рівномірно на поверхні фіксованої вантажу.

— Навантаження на ремені не перевищує максимально допустиме робоче навантаження (LC).

— ремені не зав’язуються у вузол.

— ремені не натягуються поверх гострих кутів або гострої поверхні. При відповідному стані поверхні вантажу ремінна стрічка охороняється від механічних пошкоджень за рахунок захисного шланга (гнучка трубка) або захисних куточків. Завдяки останнім відбувається рівномірний розподіл сил в пасової стрічці, що дозволяє збільшити силу попереднього натягу.

— Ремені треба встановлювати так, щоб вони не перекручувалися і охоплювали вантаж на повну ширину.

— Ремені використовуються тільки як засіб кріплення, але не для підйому вантажу !!!

— Повинна бути присутнім чітке маркування.

— Перед експлуатацією ремені перевіряються на пошкодження.

Переваги застосування повітряних пакетів (пневмооболочек) від компанії Віском:

Кріплення вантажу за допомогою повітряних пакетів (пневмооболонка). Основним принципом цієї технології є принцип заповнення пустот пакетами, наповненими повітрям. У здутому стані пакет поміщається між вантажами і накачується стисненим повітрям до тих пір, поки порожнеча не буде заповнена. Повітряний пакет запобігає зміщення не тільки товарних упаковок один щодо одного, але і продукції всередині упаковок.

Переваги:

— Під час наповнення пакета повітрям він копіює геометрію порожнечі, якою б складною вона не була.
— Виключено зсув палет.
— Кріплення вантажу виконує одна людина.
— Пакет простий у застосуванні і дозволяє скоротити час кріплення вантажу.
— Повітряний пакет мало важить, в спущеному стані займає мало місця і не вимагає великих площ для зберігання.
— Чи не відбувається заклинювання кріплять конструкцій, при розвантаженні пакети легко видаляються, залишаючи порожній простір і спрощуючи роботу навантажувача.
— Пакети випускаються різних типів і їх можна використовувати для кріплення різних видів вантажів.
— Повітряні пакети — багаторазові.
— Пакети витримують навантаження до 30 тонн, що дозволяє застосовувати їх в залізничних вагонах.
— Схема розміщення повітряних пакетів легко трансформується під будь-яку кількість палет, в тому числі і непарне, змінюється тільки кількість застосовуваних пакетів.

Вибираючи спосіб кріплення вантажу потрібно, перш за все, оцінити ефективність його застосування в конкретному випадку. Можливо, що для найбільш надійного кріплення необхідно використовувати не один спосіб кріплення вантажу, а сукупність різних способів.

Подпишись на  >>> YouTube <<< канал и получи скидку! 

Контакты
+38 (067) 401-27-79
+38 (050) 902-78-51
+38 (099) 505-95-52
info@viskom.com.ua
02232, Украина, Киев
ул. Николая Закревского 42 А
Понедельник - Пятница: 9:00 - 17:00